Зв'язатися
Болсуновська 4, Київ, Україна,
tvoesochnoe@gmail.com
Ph: +38.063.781.1654

Вінниця — город ідей

Завдання

Працюючи над сценарієм проєкту «Вінниця-місто ідей», ми пішли цікавим шляхом. Перед нами стояло завдання зробити рекламний ролик, який би приваблював туристів у місто Вінниця. Це місто відоме співаючим фонтаном зі світловим шоу. Саме через це туди їздять туристи.

Але як виявилося, там є багато інших пам’яток. Це нам і треба було показати. Приїхавши з командою у гості до Вінниці — нам пощастило не лише поспілкуватись про проєкт, а й провести там свій туристичний день. Перед нами стояло завдання показати дуже багато локацій, щоб при цьому ролик не вийшов оглядовим. І для того, щоб нам зробити — потрібно було об’їздити все, щоб зрозуміти які локації ми використовуватимемо у сценарії.

 

Ідея

Наші герої приїжджають у різний спосіб подивитися місто Вінниця, але кожен пішов своїм туристичним маршрутом. За допомогою спліт екранів, ми показуємо 2-х персонажів, які абсолютно по-різному проводять свій час. По ходу подорожі вони випадково знайомляться і починають звідувати Вінницю разом.

Наприкінці вже загальної історії вони не встигають подивитися все місто. Разом біжать на потяг, щоб встигнути повернутися додому, але їм так сподобалося, що в останні хвилини вони вирішують залишитися ще.

  • Клієнт

    Міська адм. Вінниці

  • Зйомка

    3 дні

Команда

Режисер:

Самойленко Ольга

Оператор:

Гієнко Олег

Оператор дрону:

Шуляренко Віктор

Продюсер:

Соколова Ліана

Режисер монтажу:

Поліна Наталія

ЯК МИ ЗНІМАЄМО?

ЗА КАДРОМ

СПІВРОБІТНИЦТВО

Хочеш відео?
ДАВАЙ СПІЛКУВАТИСЯ!

Ми створили БІЛЬШЕ 2000 відео у різних стилях. Наші навички допомогают створювати не нудні ролики і кращі, ніж у конкурентів!
Ми любимо зміни та завжди готові входити у нові проєкти, великі та маленькі!)