Зв'язатися
Болсуновська 4, Київ, Україна,
tvoesochnoe@gmail.com
Ph: +38.063.781.1654

Nectain IT-компанія

Завдання

Наше основне завдання було розробити ідею та максимально доступно для глядача показати основні переваги нового IT-продукту Nectain (першої комплексної системи управління витратами компанії). Нам потрібно було зняти 6 сцен за 14 годин. У зйомках взяли участь 10 акторів, 15 людей знімальної команди. На знімальному майданчику було понад 30 людей.

Складність проєкту Nectain полягала в тому, що всього за 12 днів необхідно було написати сценарій, зібрати знімальну команду, технічне забезпечення, знайти локації, акторів, організувати та зпродюсувати знімальний процес.

Ідея
Ми перетворили програму Nectain на образ людини та змоделювали ситуації, за яких наш головний герой допомагає менеджерам вирішувати іх завдання. За допомогою графічних анімованих елементів, ми змогли візуально показати можливості інтерфейсу Nectain. А за допомогою заставок дуже доступно розділити кожну з функцій програми Nectain

  • Зйомка

    14 годин

  • Клієнт

    Nectain

Команда

Режисер:

Самойленко Ольга

Оператор:

Лев Костенко

Продюсер:

Соколова Ліана

Монтаж:

Поліна Наталія

Ассистент монтажу:

Кірякова Наталія

ЯК МИ ЗНІМАЄМО?

ЗА КАДРОМ

СПІВРОБІТНИЦТВО

Хочеш відео?
ДАВАЙ СПІЛКУВАТИСЯ!

Ми створили БІЛЬШЕ 2000 відео у різних стилях. Наші навички допомогают створювати не нудні ролики і кращі, ніж у конкурентів!
Ми любимо зміни та завжди готові входити у нові проєкти, великі та маленькі!)