Зв'язатися
Болсуновська 4, Київ, Україна,
tvoesochnoe@gmail.com
Ph: +38.063.781.1654

LIGA.net

Завдання

Перед нами стояло завдання — відзняти 6 рекламних роликів за 26 безперервних годин зйомок. У зйомках взяли участь 18 акторів, 15 осіб знімальної команди та 4 каченя) На знімальному майданчику було понад 30 осіб.

Складність проєкту Ліга Медіа полягала в тому, що за кілька днів нам необхідно було підготуватися до дуже складних зйомок. За 5 днів нам надали сценарій і ми створили розкадрування, зібрали знімальну команду, знайшли локації, акторів, організували та спродюсували знімальний процес.

Кожна людина в нашій команді відповідає за певну ділянку роботи, завдяки цьому за кілька днів нам і вдалося організувати зйомку!

 

Ідея

Ліга медіа надала нам готовий сценарій, який необхідно було втілити. Сюжети шести рекламних роликів були абсолютно різними. Нам потрібно було зробити кожен у своєму індивідуальному стилі, не відходячи від загальної концепції. Один із роликів був схожий на уривок із кіно, у зв’язку з чим ми запросили звукорежисера. Для інших роликів нам потрібно було 20 кг свіжої локшини, яку доставляли під час зйомок цих епізодів. Для одного ролика нам потрібні були каченята, які ось-ось вилупилися. Ці 26 години були незабутніми.

  • Клієнт

    LIGA.net

  • Зйомка

    26 годин

Команда

Режисер:

Самойленко Ольга

Оператор:

Євгеній Усанов

Продюсер:

Катя Боня

Режисер монтажу:

Поліна Наталія

ЯК МИ ЗНІМАЄМО?

ЗА КАДРОМ

СПІВРОБІТНИЦТВО

Хочеш відео?
ДАВАЙ СПІЛКУВАТИСЯ!

Ми створили БІЛЬШЕ 2000 відео у різних стилях. Наші навички допомогают створювати не нудні ролики і кращі, ніж у конкурентів!
Ми любимо зміни та завжди готові входити у нові проєкти, великі та маленькі!)