Зв'язатися
Болсуновська 4, Київ, Україна,
tvoesochnoe@gmail.com
Ph: +38.063.781.1654

Instabucks

Завдання

Ми любимо ставити нові завдання) Особливо цікаво працювати в еру карантину. Коли замовник знаходиться в іншій країні, тоді через онлайн-конференції потрібно максимально точно зрозуміти, що він хоче! Клієнт постукав до нас із завданням відзняти 3 відео роботи для порталу Kickstarter. Продукт, який він запускає, був ще не вироблений. Був прототип, який на зйомках ми використали. Спочатку у нього було 3 готові сценарії, які він просив доопрацювати. У підсумку, ми вирішили залишити лише 1 і натомість запропонували дві свої ідеї, тому що вони вийшли цікавіше. На підготовку ми мали 1 тиждень. Ми знайшли локації, акторів, написали нові сценарії, підготували реквізит та провели зйомку. Зйомка тривала 14 годин. На монтаж у нас був 1 тиждень. Ми щільно попрацювали 7 днів та отримали результат, яким дуже задоволений клієнт.

Ідея

За допомогою 3 різних сюжетних ліній ми представили продукт для 3 різних цільових аудиторії. Ось чому і потрібно було відзняти 3 ролики. Потрібно було захопити всі ЦА цього товару. Ми показали, що продукт можна використати для бізнесу. Ми показали, що продукт класно зайде і молоді. Також ми продемонстрували, що старші люди теж можуть ним скористатися, навіть у найепічніший момент)

  • Клієнт

    Instabucks

  • Зйомка

    14 годин

Команда

Режисер:

Самойленко Ольга

Оператор:

Дементьєв Діма

Кастинг актерів:

Соколова Ліана

Режисер монтажу:

Поліна Наталія

ЯК МИ ЗНІМАЄМО?

ЗА КАДРОМ

СПІВРОБІТНИЦТВО

Хочеш відео?
ДАВАЙ СПІЛКУВАТИСЯ!

Ми створили БІЛЬШЕ 2000 відео у різних стилях. Наші навички допомогают створювати не нудні ролики і кращі, ніж у конкурентів!
Ми любимо зміни та завжди готові входити у нові проєкти, великі та маленькі!)