Зв'язатися
Болсуновська 4, Київ, Україна,
tvoesochnoe@gmail.com
Ph: +38.063.781.1654

Відео історії

Завдання
Відео історія компанії — ваш портрет. Він може показати вас такими, які ви є. Його можна досить легко створити. Головне зачепитися за той сенс, про який можна розповісти. Наприклад, компанія Ойлер хотіла показати, чому вони прийшли саме до авто бізнесу. А ось для мережі кав’ярень 1900, власник поділився чому саме у них така назва. Кожному власнику є що про що говорити, але це завжди буде про різне! Тому формат відео історії хороший тим, що ми беремо вашу реальну історію та оформляємо її в художню постановку.

Ідея
У всіх історіях головними героями є засновники, тому що краще за них ніхто не розповість про свій бізнес. У відео історіях ми знайшли сюжет і написали сценарій. Власник сам прописує під себе слова, ми своєю чергою їх редагуємо. На готовий текст накладається низка кадрів. Чим різноманітніше та цікавіше локації, тим цікавіше спостерігати за сюжетом. Кожну відео історію можна зробити не схожу один на одного)

  • Клієнт

    1900 coffe / Oiler

  • Зйомка

    4-6 годин

  • Підготовка

    5 днів

Команда

Режисер:

Самойленко Ольга

Оператор:

Дементьєв Діма

Продюсер:

Соколова Ліана

Режисер монтажу:

Поліна Наталія

1900 coffee

Oiler

ЯК МИ ЗНІМАЄМО?

ЗА КАДРОМ

СПІВРОБІТНИЦТВО

Хочеш відео?
ДАВАЙ СПІЛКУВАТИСЯ!

Ми створили БІЛЬШЕ 2000 відео у різних стилях. Наші навички допомогают створювати не нудні ролики і кращі, ніж у конкурентів!
Ми любимо зміни та завжди готові входити у нові проєкти, великі та маленькі!)